Certyfikat

Zaloguj się

Producenci

Płyta AMICA PI 6540 TU Natychmiastowa Wysyłka !

Płyty Indukcyjne
880
PLN
Płyta AMICA PI 6540 TU Natychmiastowa Wysyłka !
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
24 godziny
Cena: 880,00 zł
Cena netto: 715,45 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 38)
Kod produktu:

PI6540TU

Producent:
AMICA
 • Oprócz wygody użytkowania (łatwość utrzymania urządzenia w czystości) pozwala na korzystanie z wielu zaawansowanych funkcji: precyzyjnego ustawienia mocy do dziewięciu poziomów, czasowego sterowania procesem gotowania, funkcji automatycznego zagotowania czy blokady włączenia przez dzieci.

  • System automatycznego zagotowania

   Idealny do potraw wymagających najpierw szybkiego zagotowania, a następnie podgrzewania lub prażenia. Odpowiednik gotowania na "wolnym ogniu". Dzięki tej funkcji pole grzejne automatycznie obniża temperaturę po określonym czasie.

  • Timer

   Timer umożliwia zaprogramowanie czasu trwania gotowania na danym polu (do 99 min). Po zadanym czasie pole wyłącza się, informując wcześniej o zakończeniu gotowania sygnałem dźwiękowym. Funkcja dostępna na jednym lub czterech polach niezależnie. Timer może również działać jako minutnik.

  • Wskaźnik ciepła resztkowego pól indukcyjnych

   W chwili wyłączenia gorącego pola grzejnego wskazywane jest "H" jako sygnał "pole grzejne jest gorące!".

  • Blokada włączenia pól grzejnych przez dzieci

   Służy do tego, aby chronić włączone pole grzejne przed niepowołanym wyłączeniem przez dzieci. Dzięki temu chronisz siebie i swoich bliskich przed poparzeniami i masz pewność, że nic złego się nie stanie, a dom i jego domownicy pozostają bezpieczni.

  • Funkcja Booster dla wszystkich pól

   Natychmiastowe osiągnięcie maksymalnej mocy, umożliwiające szybsze gotowanie. Pole nagrzewa się o 30% szybciej od zwykłego pola.

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu

Sklep internetowy Shoper.pl