Certyfikat

Zaloguj się

Producenci

Oczyszczacz Falmec BELLARIA ROUND ŻÓŁTA

Nawilżacze i oczyszczacze powietrza
3998
PLN
Oczyszczacz Falmec BELLARIA ROUND ŻÓŁTA
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
24 godziny
Cena: 3 998,00 zł
Cena netto: 3 250,41 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

BELLARIAROUNDŻÓŁTA

Producent:
FALMEC
Bellaria. Pure Design.

Wspaniale jest znów oddychać czystym powietrzem, dbać o własne samopoczucie i o ludzi, których kochasz. Ale jeszcze lepiej zrobić to z Bellarią, zaprojektowaną tak, aby harmonizowała się ze współczesnymi trendami we wzornictwie: w salonie, w kuchni, w biurze, lub gdziekolwiek zechcesz. A co więcej Bellaria to dwa urządzenia w jednym: z jednej strony to oczyszczacz powietrza, a z drugiej to lampa z regulowanym oświetleniem Led.

 

Dlaczego Bellaria

Ponad 90% czasu spędzamy  w zamkniętych pomieszczeniach, dlatego też jakość powietrza, którym oddychamy w domu, w biurze i w miejscach zamkniętych jest bardzo ważna, ponieważ wpływa na nasze samopoczucie i osób, z którymi przebywamy.

Niedawne badania przeprowadzone przez agencję EPA (Environmental Protection Agency) szacują, że powietrze w pomieszczeniach może być do 5-ciu razy bardziej zanieczyszczone, niż powietrze w miastach.
Problem ten jest coraz bardziej zauważany w krajach uprzemysłowionych, a sama Światowa Organizacja Zdrowia podkreśliła jego znaczenie.

 

Bellaria, jedyna tak wydajna, tak cicha i z takim pięknym design. 

Rozwiązanie tego problemu opracował Falmec, lider w produkcji systemów pochłaniających i oczyszczających powietrze w kuchni.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu przy wdrażaniu opatentowanego systemu E.ion, skutecznego w eliminowaniu zapachów pochodzących z gotowania i oczyszczania powietrza w kuchni, firma Falmec stworzyła innowacyjny produkt oczyszczający powietrze w każdym pomieszczeniu domowym.

 

Powietrza nie widzimy, 
nie dotykamy, nie czujemy.
Na pozór jest czyste

Mimo to, może jednak zawierać bardzo szkodliwe dla ludzi składniki, zwłaszcza w pomieszczeniach zamkniętych, choć w ograniczonych ilościach. Mogą one pochodzić z: obrazów, podłóg, wykończenia wnętrz, mebli i wyposażenia, systemów ogrzewania i klimatyzacji, sprzętu AGD i środków czyszczących.

 

Główne źródła zanieczyszczeń powietrza w pomieszczeniach:

POCHODZENIA CHEMICZNEGO

tlenki węgla, azotu i siarki, ozon, dwutlenek węgla, formaldehyd, lotne związki organiczne (VOC), rozpuszczalniki, cząstki stałe, dym papierosowy.

POCHODZENIA BIOLOGICZNEGO

mikroorganizmy, bakterie, wirusy, pleśnie, alergeny, roztocza.

POCHODZENIA FIZYCZNEGO 

promieniowanie, fale elektromagnetyczne, hałas i wibracje.

 

 

Bellaria poprawi twoją przestrzeń mieszkalną

Dzięki aktywnemu systemowi jonizacji, Bellaria skutecznie reaguje na zapachy i szkodliwe substancje znajdujące się w pomieszczeniach. Pomaga odtworzyć równowagę jonową typową dla środowiska naturalnego, wolnego od zanieczyszczeń, poprawiając samopoczucie psychofizyczne ludzi, którzy tam mieszkają. 
Wszystko to w maksymalnej ciszy, w dowolnym pomieszczeniu.

 

Znaczenie powietrza dla Falmec

Falmec, firma która od zawsze przywiązuje uwagę do jakości powietrza, którym oddychamy. Prowadzone prze wiele lat ciągłe i stałe badania pozwoliły opracować innowacyjny system, który poprawia komfort przebywania w kuchni. Efektem tych poszukiwań jest opatentowany E.ion System: zaawansowana technologia, która nie tylko eliminuje nieprzyjemne zapachy w kuchni, ale także poprawia jakość środowiska domowego, poprzez poprawienie jakości powietrza. Dziś wszystkie produkty Falmec łączą w sobie wysoką wydajność, wyjątkową technologię i innowacyjny design.

 

 

E.ion System: fabryka czystego powietrza

Technologia kontrolowanej jonizacji bipolarnej  działa skutecznie w pomieszczeniach zamkniętych, poprzez neutralizację wszystkich zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu (takich jak: bakterie, wirusy, roztocza, pyłki, zarodniki, różne proszki, nieprzyjemne zapachy, dym papierosowy, gazy pochodzące z procesu spalania ...), poprzez jego oczyszczenie, zdezynfekowanie i utrzymywanie powietrza w optymalnej czystości, co wpływa korzystnie na dobre samopoczucie i zdrowie.

 

Oświetlenie w służbie czystego powietrza.
Noc wyostrza elegancję wyrafinowanego wzornictwa. Bellaria to lampa dekoracyjna z regulowaną intensywnością światła LED. Wysoka wydajność. Niskie zużycie energii. Trwałość.

Wybierz kolor, który lubisz i żyj w harmonii z tymi, których kochasz.

Bellaria dostępna jest w czterech kolorach. Została zaprojektowana tak, aby zaspokajała wszystkie gusty i harmonizowała się z trendami w wyposażeniu:  od salonu po sypialnię, ale również w biurze, lub gdziekolwiek zechcesz.

 

Materiały i wykonanie

Bellaria jest wykończona ręcznie dmuchanym szkłem, zgodnie z odwieczną tradycją weneckich mistrzów. Falmec wybrał ten całkowicie tradycyjny rzemieślniczy sposób produkcji, aby pokazać niezwykłe wzornictwo, które odzwierciedla całą wiedzę i pasję najlepszej włoskiej tradycji wytwarzania.

 

Różnica tkwi w szczegółach

Wyrafinowany styl
Eleganckie linie
Dostosowanie do różnych pomieszczeń
Proste sterowanie
Intuicyjna obsługa

 

Bellaria zmienia atmosferę w domu, w każdym tego słowa znaczeniu.

Bellaria ma podwójną funkcję: oczyszczania powietrza i lampy dekoracyjnej z regulowaną intensywnością światła LED.
Proces oczyszczania powietrza wyświetlany jest na wskaźniku w kształcie liścia, który wraz z poprawą jakości powietrza stopniowo z żółtego zmienia kolor na zielony. Ponadto, Bellaria, zgodnie z zasadami terapii światłem, oferuje możliwość dostosowania intensywności emitowanego światła.

 

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu

Sklep internetowy Shoper.pl