Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Odstąpienie od Umowy

SPECJALISTA-24.PL

 

  • Klient będący jednocześnie Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży lub umowę o świadczenie Usługi elektronicznej może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni. do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie zaświadczenia przed jego upływem. Powyższe uprawnienie może zostać zrealizowane przez Konsumenta poprzez przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy na dres ul. Fordońska 23, 85-085 Bydgoszcz

 

  • Konsument powinien zwrócić towar nie noszący śladów użytkowania w takim stanie ilościowym i jakościowym, jaki otrzymał od sprzedającego w oryginalnym opakowaniu oraz wszelkimi elementami wyposażenia. Kupujący ponosi również odpowiedzialność za uszkodzenie zwracanego towaru w czasie transportu. Sprzedawca dokona zwrotu na wskazany przez Konsumenta numer rachunku bankowego.

 

  • Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy bez kosztów, z wyjątkiem dodatkowych koszów poniesionych przez niego w związku z dostarczeniem towaru w sposób inny niż najtańszy, zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedającego oraz bezpośrednich kosztów zwrotu towaru (kosztów wysyłki towaru), jak również kosztów zwrotu rzeczy, jeżeli ze względu na swój charakter rzeczy te nie mogą zostać w zwykłym trybie odesłane pocztą.

 

  • Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Produktu.
 
 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Sklep internetowy Shoper.pl