Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Koszty dostawy - odbiór towaru

SPECJALISTA-24.PL

Na terenie całej Polski realizujemy dostawy za pośrednictwem firm kurierskich POCZTA POLSKA, DHL, SUUS ROHLIG

Sklep SPECJALISTA-24.PL w 99% zamówień realizuje DARMOWĄ DOSTAWĘ  dla wszystkich Klientów.

Prosimy o zapoznanie się z naszym regulaminem oraz warunkami przyjmowania przesyłek.

W przypadku Państwa nieobecności, kurier pozostawia awizo z informacją, kiedy i gdzie można odebrać przesyłkę. Dostawa awizowanej przesyłki dokonywana jest bezpłatnie. Każda następna próba doręczenia jest płatna. Koszty te ponosi Kupujący. W przypadku nieudanych prób doręczenia, towar zostaje zwrócony do magazynu SPECJALISTA-24.PL
W chwili odbioru przesyłki Kupujący powinien sprawdzić jej zawartość i ogólny stan zamówionego towaru w obecności kuriera.
W przypadku uszkodzenia przesyłki podczas transportu lub zastrzeżeń, co do ilości dostarczonego towaru, należy w obecności kuriera, spisać protokół szkody, w protokole należy wpisać datę, godzinę doręczenia oraz opis uszkodzeń lub braków towaru i opakowania i następnie podpisany protokół przesłać do sklepu na adres biuro@specjalista-24.pl

Kurierzy maja obowiązek dostarczyć paczkę na Państwa adres ( lokal ) wskazany na liście przewozowym do wagi 30kg. Jeżeli paczka przekroczy powyższą wagę zostanie dostarczona pod budynek wskazany przy zamówieniu. 

UWAGA! Paczkę należy otworzyć w obecności kuriera - jest to WARUNEK KONIECZNY przy reklamacjach dotyczących stanu zawartości przesyłki. 

    

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Sklep internetowy Shoper.pl